Sandalyeler

Bar Sandalyeleri

Poliüretan Sandalyeler

Tabureler

Banklar

Masalar

ÜRÜNLERİMİZ

Modern - klasik, iç - dış mekan çalışmalarda kaliteli ve çeşitli ürün yelpazemiz, dünyanın her yerine sağladığımız lojistik alt yapımız ve sizlerle olan verimli iletişimimiz sayesinde kurduğumuz iş bağımız ile büyük bir aile olduk. Vereceğimiz kaliteli hizmet ve sonsuz güvence ile yönetim sistemimizin birleşmesi sonucunda tüm müşterilerimizi mutlu etmek temel ilkemizdir.

İç Mekan

İç mekan çalışmalarımızla her sınıftan (ev otel café vs vs) müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Modern Çalışmalar

İç ve dış mekan çalışmalarımızda kaliteli ürünlerimize kattığımız modern dokunuşlar sayesinde tüm müşterilerimizin en yüksek seviyede memnuniyetini sağlamak en önemli amacımız.

Dış Mekan

Ürün tedarik ettiğimiz tüm dış mekanların (oteller, restaurantlar, cafélerin vb…) şıklığını ve rahatlığını sağlamak adına tasarladığımız ve ürettiğimiz sandalyelerimiz ve konsept çalışmalarımızla dış mekanda da hizmetinizdeyiz.

DÜKKANIMIZDAN

En çok satan ürünlerimiz, indirime giren ürünlerimiz ve en çok dikkat çeken ürünlerimiz aşağıdaki gibidir, ürün çeşitlerimizin tamamını görmek için ürünler bölümümüze de bakmayı unutmayın.

REFERANSLARIMIZ

Projelere olan yaklaşımımız sayesinde çalıştığımız firmaların memnuniyetleri Stoll markasını her geçen gün daha güçlü hale getiriyor. Referanslarımızdan bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Türkiye Futbol Federasyonu

Vestibulum nec nulla ut nunc accumsan rhoncus. Maecenas venenatis maximus mi, quis volutpat felis ornare id. Sed finibus sem vitae ipsum consectetur porttitor. Maecenas dolor arcu, efficitur ut sem sed.

by stoll / Tem 3, 2017 / 0

Public Cafe Bar – Beşiktaş

Nullam id dolor ex. Morbi sit amet nisi viverra, feugiat neque pulvinar, varius lectus. Nunc congue mi nec porttitor scelerisque. Nulla porttitor rutrum bibendum. Nam id orci iaculis, bibendum magna in, pretium lacus. Mauris vitae tincidunt diam, eget cursus massa. Nam consequat, ipsum nec volutpat ullamcorper, diam tellus scelerisque diam, vestibulum convallis nisi quam id metus.

by stoll / Haz 6, 2019 / 0

Yükseltan Bağ Evi – Gelibolu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec arcu lorem, fringilla ut purus eget, viverra luctus urna. Ut non odio eget nisl eleifend cursus id commodo eros viverra luctus urna.

by stoll / May 3, 2019 / 0

Otel Galata

Mauris rutrum lacinia nisl ut fermentum. Ut venenatis mauris eu scelerisque ultricies. In quis mauris id dolor pellentesque gravida. Sed dictum sagittis ligula sed vehicula. Phasellus venenatis vestibulum.

by stoll / Şub 26, 2019 / 0